411

Çekici

286

Damper Dorse

200

Tanker Dorse

7

Silobas

35

İş Makinesi

FİLOMUZ

Tüm araçlarımız mobil cihazlarla donatılmış olup güçlü takipçi personelimizle zamanı en verimli şekilde kullanarak araçlarımızın rotalarını sizin ihtiyaçlarınıza göre en ekonomik şekilde planlıyoruz. Araçlarımızda 7/24 GPS takip sistemleri, yürürlükteki kanunlar gereği bulunması zorunlu ekipman, izin ve belgelerimiz mevcuttur.

ÇEKİCİ GRUBU

DRK Lojistik bünyesinde toplam 406 adet çekicimiz bulunmaktadır. Tüm çekicilerimiz Mercedes-Benz (Axor 1840) marka olup 2014-2015 model araçlardan oluşmaktadır.

DAMPER DORSE

Küvet Dorse olarak da adlandırılan damper dorselerimiz kullanım amacı ve taşıma kapasitelerine göre kaynak konstrüksiyondan imal edilmiştir. Üç dingilli, körüklü sistemi entegreli, makas sistemi ile güçlendirilmiş yapısı ile son teknolojinin kullanıldığı dorseleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kalite standartlarına uygun fren balataları ve körüklü sistem ve makas sistemi ile uygun ve güvenli taşıma yapılabilmektedir. Ön kaldırma lifti, 3 kademeli tasarlanmış dorselerimiz çekiciden kumanda edilebilen sistemdedir. Meiller, Makinsan, Nur-Ak, İkikardeş gibi sektöründe lider üreticiler tarafından üretilmiş, değişik ölçülerde 277 adet dorsemiz mevcut olup sipariş ve kullanıma uygunluk durumuna göre tercih edilmektedir.

TANKER DORSE

Sıvı ürünlerin taşınmasında kullanılan Kassböhrer/Tırsan marka tankerlerimiz, taşınacak ürün çeşidine göre özel spesifikasyonlarda imal edilerek firmamız bünyesinde kullanılmaktadır. Toplamda 203 adet tanker dorsemiz ile yurt çapında hizmet vermekteyiz.

SİLOBAS

Silobas ile sevkiyatlarımızda; toz çimento, toz kireç, kül, kömür tozu, silisli kum, mermer tozu-seramik hammaddesi vb. malzemelerin nakliye işlerini yapmaktayız. Toplam 7 adet silobasımız ile nakliye hizmeti vermekteyiz.

İŞ MAKİNELERİ

Ekskavatör, loder, dozer, delici ve greyder gruplarından oluşan 45 adet iş makinesi ile hizmet vermekteyiz.